iPhone 12 Pro Max incelemeiPhone 12 Pro Max, Apple firmasının En Son Çıkan iPhone Telefonu Olan 12 pro Max’ in iki farklı boyut ve dört renk seçeneği ile satışa sunuldu. 12 Pro Max Malzeme kalitesi olarak en sağlam telefon olarak gözüküyor. Gümüş, Altın, Grafit ve Pasifik Mavisi olarak adlandırdığı renklerde satışa bulunuyor. Arka yüzeyi cam tasarım ön yüzeyi ise seramik kalkan ile korunuyor. Çerçevesi paslanmaz çelik ile sarmalanmış telefon suya da dayanıklı olduğundan doğru bir seçim yapılmış. Seramik Kalkan denilen teknoloji ile iddialara göre dört kat daha dayanıklı olduğu söyleniyor.

iPhone 12 Pro Max inceleme

Kamera olarak, üzerinde 12 mega piksel üç adet kamera bulunuyor. Telefoto, panoramik  ve portre modları yanı sıra ön kamerasında da bu özellikler bulunuyor. İphone 7 de çıkarılan portre modu ön kamerada çekim yapmıyorken, sonrasında çıkartılan modeller de git gide daha profesyonel çekim yapan ön kamera portre modları geliştirildi.

Apple Servisi ile bilgisayalarınızın ömrüne ömür ekleyebilirsiniz. Ülkemizde kullanımda olmasa bile 5g teknolojini destekleyen bir model ve 20w kadar hızlı şarj edilebiliyor. 3687 mah batarya kapasitesi de teknolojisini desteklemek için geliştirilmiş. Kablosuz şarj desteği de bulunan 12 pro max kablosuz şarj için 15w ‘ a destekliyor.

12 Pro Max Fiyat Aralığı

Apple 12 Pro Max’in256 gb modeli şu an için 16-17 bin civarı 128 gb modeli ise 12-13-14 bandında dolanıyor. Tabi ki dolar indeksli olduğundan sürekli değişkenlik gösterebiliyor.

Üzerinde stereo hoparlör bulunan model müzik keyfinizi arttıracak ve ses kalitesi oldukça iyi geliyor. Super Retina XDR ekrana sahip ve tam ekran OLED olarak üretilmiş. Ekran yuvarlatışmış ve kıvrımlı bir yapıya sahip olduğundan şık ve zarif duruyor. Parmak izi okuyucusunun yağ tutmayan bir kaplama ile kaplanmış olması diğer modellerde yaşamış olduğumuz tekrar tekrar telefonu açmaya çalışıp sonunda gelen şifre ile kullanmaya başladığımız o sorunu ortadan kaldırmış. Suya ve toza dayanıklı olarak üretilmiş 30 dk 6 metre sertifikası olan 60529 IEC IP68 belgeli.

iPhone 12 Pro Max incelemeVideo Deneyimi ve Özellikleri

Video Kaydında ise Dolby Vision ile saniyede başına 60 kare HDR video kaydı alabilirken saniyede 24 30 ve 60 karelik 4k video çekebiliyor. Yine saniyede 30 ve 60 kare kadar 1080p HD video ve Saniyede 30 kare 720p Hd video kaydı sunuyor. Videolar için 2 kat optik yaklaşma ve geniş açılı çekim özelliği var. 6 kata kadar da dijital zoom yapabiliyor. Faceid özelliği ile yüz tanıma sistemi ile de şifreli telefonunuzu açabilirsiniz.

Apple En Son Piyasaya Çıkan Ürünü Olan iPhone 12 Pro Max Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu : 6.7 inç Oled

Çözünürlük : 2778 x 1284

Ağırlık : 226 Gram

Boyut : 160,8 x 78,1 x 7,4 mm

Kasa : Paslanmaz Çelik

ChipSet : A 14 Bionic Yeni Nesil Neural Engine

Çekirdek Sayısı : 6

Kamera Özellikleri : Üçlü Arka Kamera Geniş açı 12 Mp (f/2.2) + Ultra Geniş Açı 12 Mp (f/2.4) + Ön Kamera (f/2.2) + Lidar 12 Mp

Apple ürünleri için Apple Servis Merkezimizden hizmet alabilirsiniz.